Oferta ślubna

Oferta - fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne realizuję na terenie województwa Opolskiego

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zachować te chwile na dłużej w postaci zdjęć. Fotoreportaż ślubny zaczynam od przygotowań, następnie uwieczniam ceremonię a podsumowaniem jest weselna zabawa. Dodatkowo wykonuję także plenerową sesję w magicznych miejscach wyszukanych specjalnie na tę okoliczność. Fotografia to medium sztuki i narzędzie, dzięki któremu najważniejsze momenty takie jak błogosławieństwo rodziców, przysięga czy nałożenie obrączek zostają zatrzymane w kadrze. Po latach ujęcia te nabierają niesamowitego znaczenia, są sentymentalną i bardzo osobistą pamiątką oraz przywołują piękne wspomnienia. Zdjęcia ślubne w formie albumu fotograficznego mogą stać się wspaniałym prezentem dla rodziców w podzięce za ich trud włożony w wychowanie, nieustanną opiekę i miłość.

Przygotowania i błogosławieństwo

Fotografia ślubna nie polega jedynie na wykonaniu zdjęć z ceremonii i przyjęcia weselnego. Równie ważne dla pary młodej są przygotowania, które stanowią pewnego rodzaju rytuał. Ostatnie chwile przed zawarciem związku małżeńskiego zawsze są pełne wzruszeń, zarówno dla przyszłych małżonków, jak i ich najbliższych. Jako fotograf ślubny mam ten niepowtarzalny zaszczyt uczestniczyć w tych przygotowaniach, które z zapałem uwieczniam na zdjęciach. Emocje, towarzyszące dopracowaniu ostatnich szczegółów przed najważniejszym dniem w życiu udzielają się również mi, fotografowi ślubnemu. Ta cała radosna, choć nieco nerwowa krzątanina jest niezmiernie emocjonująca i urzekająca, dlatego nie sposób nie uwiecznić jej za pomocą fotografii ślubnej. Przygotowania do ślubu przez parę narzeczonych są pełne osobistego charakteru i tęsknego wyczekiwania, który ja staram się oddać za pomocą wykonywanych przeze mnie zdjęć.

Ceremonia ślubna

Ceremonia ślubna jest jedną z najpiękniejszych chwil w życiu człowieka. Emocje, które towarzyszą nie tylko młodej parze, ale także obojgu rodzicom i najbliższym, są niemal namacalne. Pomimo mojego uczestnictwa w niezliczonej ilości ceremonii ślubnych, za każdym razem udziela mi się uroczysty nastrój tej chwili. Zbrodnią byłoby nie zapisać tych momentów na kliszy, by móc wracać do nich niezliczoną ilość razy. Jako fotograf ślubny nie tylko zdaje sobie sprawę z wagi ceremonii zaślubin, ale również czuję ją za każdym razem, gdy w niej uczestniczę. Dlatego też wykonuje fotografie ślubne nie tylko z największym zaangażowaniem, ale także szacunkiem dla całego wydarzenia, które jest jednym z najważniejszych w życiu nowożeńców. Jako profesjonalista, nie ingeruję w przebieg ceremonii, prosząc o pozowanie do zdjęć. Wykonuję fotografię ślubną w sposób dyskretny, by nie naruszać tych cudownych momentów.

Wesele

Czas wspólnego biesiadowania, beztroska i szczęście – to właśnie charakteryzuje cudowną, weselną zabawę. Na takiej uroczystości każdy bawi się wybornie przy dobrej muzyce, smakowitych potrawach i mocnym alkoholu – aby uczcić szczęście pary młodej, a przy okazji spotkać się z rodziną, której nie widuje się codziennie. Weselna zabawa to czas odpoczynku, pełnej śmiechu zabawy i złapania oddechu po pełnych nerwów przygotowaniach. Jako fotograf ślubny wiem, jak ważną pamiątką są zdjęcia ślubne z wesela. Nie chodzi jedynie o zamknięcie na kliszy cudownie bawiących się gości, ale także tak uroczystych chwil jak pierwszy taniec pary młodej, oczepiny czy krojenie tortu weselnego. Zdjęcia ślubne są nie utrwaleniem niezwykle istotnego wydarzenia, są także narodzinami nowej historii, którą tworzą nowożeńcy. Jako fotograf ślubny rejestruję na kliszy te piękne i niezwykłe momenty, które są początkiem dziejów młodej rodziny.

Plener slubny

Zdjęcia ślubne w studiu fotograficznym, podczas przygotowań, ceremonii i wesela to za mało. Tak podniosłe wydarzenie wymaga obszernego miejsca w albumie, ponieważ przeglądania zdjęć ślubnych nigdy dość. Każda młoda para, a już w szczególności panna młoda, pragnie jak najdokładniej zapamiętać jak wyjątkowo wyglądała tego dnia i podkreślić, jak niezwykłe było to przeżycie. Podczas ceremonii i wesela nowożeńcy nie mogą poczuć do końca swobody – w końcu należy czuwać, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Kilka dni po ślubie, gdy emocje już opadną, zapraszam młode pary na sesje plenerowe, które są wisienką na torcie całego wielkiego ślubnego rytuału. Jako fotograf ślubny, wraz z nowożeńcami ustalamy miejsce sesji plenerowej, czasem romantycznie, niekiedy szalone – im więcej kreatywności tym lepiej. Dla mnie, jako profesjonalisty, lokalizacja jest nieważna. Istotne jest jedynie, by charakter otoczenia podkreślał indywidualność młodej pary i uwydatniał dozgonną miłość, jaką darzą siebie nawzajem.

Przykładowe pakiety ślubne

 • Podstawowy

 • cena od
  1500 zł
 • reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego (trzy pierwsze godziny – max do 20:00)

  krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

  20 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 250 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 40 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

 • Standardowy

 • cena od
  1800 zł
 • reportaż z przygotowań i błogosławieństwa

  reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami do godziny 01:00)

  sesja plenerowa w dniu ślubu

  30 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 500 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 50 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

 • Pełny

 • cena od
  2000 zł
 • reportaż z przygotowań i błogosławieństwa

  reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami

  reportaż z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami do godziny 01:00)

  sesja plenerowa w inny dowolny dzień

  40 fotografii wydrukowanych w formacie 15 cm x 21 cm

  płyta DVD zawierająca 600 - 800 zdjęc

  - wszystkie zdjecia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub Pendrive poddane podstawowej obróbce
  - 60 najlepszych fotografii poddanych szczegółowej obróbce komputerowej,

  galeria internetowa

  prezentacja video (3-5 min) z najlepszymi zdjęciami

  zniżka 50% na sesję narzeczeńską

Jeżeli żaden z pakietów nie spełnia Państwa oczekiwań – proszę o kontakt. Zawsze staram się dopasować oferowane usługi do oczekiwań klienta. Każdy pakiet można dowolnie modyfikować dodając lub odejmując z niego elementy. Jestem także otwarty na mniej typowe propozycje z Państwa strony co do reportażu w dniu ślubu.

Usługi dodatkowe takie jak wybór albumu ślubnego czy innych form wydruku ustalane są indywidualnie podczas spotkania. Jest to związane z bardzo duża ilością wariantów a co za tym idzie duża rozpiętość cen albumów.

Każdy ma możliwość zdecydować po wcześniejszym obejrzeniu zapoznaniu się na taki, który odpowiada mu najbardziej albo wykonać sobie album we własnym zakresie.