O mnie

O mnie

Witam Was na mojej stronie, nazywam się Maciej i jestem fotografem

Fotografowaniem na poważnie zajmuję się już ponad 7 lat, ale przygode z aparatem fotograficznym zacząłem już w szkole podstawowej.

W ciągu tych lat próbowałem wszystkie rodzaje gatunków fotograficznych. Praca fotografa sprawia mi dużo przyjemności a każdej sesji fotograficznej poświęcam wystarczająco dużo czasu i energii, aby w koncowym efekcie zostały spełnione nie tylko oczekiwania klienta, ale także moje.

Najchętniej fotografuję ludzi, ostatnich pare lat spędziłem za granicą gdzie współpracowałem z kilkoma agencjami reklamowymi i modelingowymi. Miałem mozliwość fotografować znanych ludzi, aktorów i finalistki konkursu miss Słowacja.
Specjalizuję się w fotografii mody, fotografii ślubnej (plenerowo-studyjnej), portretowej a także fotografii aktu.
Zajmuję sie też fotografią architektury oraz wizualizacją 360 (wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne) i rzadziej fotografią produktową.

Oferuję wysoką jakość i profesjonalne usługi fotograficzne. Zawsze staram sie uchwycić niepowtarzalne chwile z życia a także realizować zdjęcia zgodnie z Państwa życzeniami.
Do każdego fotografowania podchodzę indywidualnie dzięki czemu możemy osiągnąć precyzyjnie dopasowaną sesję zdjęciową spełniającą oczekiwania klienta.

Czasu zatrzymać nie potrafię, ale co mogę zrobic jest to że zatrzymam i uwiecznię moment w którym się zdecydujecie na zdjęcia u mnie.

Wybór końcowych fotografii, które zostaną poddane procesowi obróbki graficznej/postprodukcji wygląda następująco: Możecie się państo zdecydować na mój wybór jako fotografa albo dokonać wyboru samemu z pośród najlepszych ujęć które udostępnie.
Ma to znaczenie jeżeli jesteści typem wiecznie „niezadowolonego” lub nadmiernie krytycznego wobec siebie klienta. Wybór końcowych fotografii można zrobić do wszystkich rodzajów sesji zdjeciowych poza zdjęciami ślubnymi gdzie wyboru dokonuje fotograf.

Skontaktuj się ze mną

Masz jakies pytania lub chcesz się dowiedzieć wiecej na temat sesji zdjęciowych lub terminów, napisz lub zadzwoń. Możesz też skorzystac z gotowego formularza kontaktowego.